جت پرینتر صنعتی کی جی کی
سپتامبر 28, 2021

جت پرینتر صنعتی کی جی کی

جت پرینتر کی جی کی

KGK Jet India Private Limited یکی از زیرمجموعه های کاملاً متعلق به KGK Jet Japan در اول اکتبر 2013 ایجاد شده است. KGK Jet ، ژاپن ، پیشگام در زمینه فناوری جوهر افشان در سال 1968 شروع به تولید رمزگذارهای تماس کرد و در ساخت Drop فارغ التحصیل شد. پرینترهای جوهرافشان پیوسته و جوهر افشان حرارتی درخواستی.

KGK با محصولات CIJ و DOD خود در سراسر جهان و با توجه به فعالیت های تجاری بین المللی موفقیت های شگرفی داشته است. برنامه ریزی کرده بود تا چاپ پای خود را به هند برساند. KGK Jet حضور خود را در سراسر جهان با مکان های تولید در ژاپن هند و چین دارد و از طریق کانال هایی در سراسر جهان فعالیت می کند.

جامعه ما به سرعت در حال تغییر است. در عصر حاضر مصرف کنندگان از نظر قیمت و ایمنی آگاه هستند ، کانال های توزیع و وسایل ارتباطی به طور فزاینده ای متنوع بوده اند و گسترش اینترنت و جهانی شدن اقتصاد بازار عوامل م toثر در تغییر هستند.

دنیای ماشینهای علامت گذاری که ما پیشگام آنها بودیم از این قاعده مستثنی نیست. با تغییر در بازار ، استانداردهای بالاتری برای ماشین های غلتکی و ماشین های جوهر افشان در نظر گرفته می شود و انتظار می رود که بیشتر از ماشین های سازنده استفاده شود.

KGK در تلاش است تا یک سیستم تولید خط تولید محصولات خود را ایجاد کند که از جوهر ، هد چاپ و سیستم تأیید شخصیت ، تا تولید واقعی محصولات متغیر است.

به عنوان یک “شرکت مبتنی بر فناوری” ، ما دائما در تلاش هستیم تا فناوری خود را اصلاح کنیم ، از جمله فناوری پردازش ریز با دقت بالا و فناوری تشکیل قطرات مایع.

این شرکت سرمایه گذاری زیادی در زمینه تحقیق و توسعه کرده است که منجر به تولید ماشین آلات بسیار مطمئن و کاربر پسند با ویژگی های منحصر به فرد و سفارشی برای نیازهای کاربر می شود. هزینه تحقیق و توسعه تقریباً 33 of از کل درآمد است و بنابراین بر عملکرد و کیفیت محصول تأکید زیادی می شود.

KGK Jet India Private Limited سبد محصول را برای شما به ارمغان می آورد که می تواند کمک موثری به نیازهای چاپ در سناریوی صنعتی در هند باشد. ما جوهر افشان های پیشرفته ای را برای فناوری CIJ و DOD داریم.

ما با خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط تیم مهندسین آموزش دیده ما پشت محصولات خود ایستاده ایم. ما تولید چاپگرهای حلال جوهر و سایر مواد مصرفی را در تأسیسات جدید خود در چنای آغاز کرده ایم که نه تنها در زمان ذخیره عرضه صرفه جویی می کند بلکه ما را قادر می سازد تا در بازار امروز رقابتی باشیم.

چاپگرهای CIJ ما اعتماد بسیاری از مشتریان را در مورد قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن به دلیل سیستم درپوش نازل معرفی شده توسط ما افزایش داده است ، در حالی که مصرف گریم به میزان قابل توجهی پایین تر است و زمان کار بسیار بالا است.

KGK Jet India Private Limited بر ارائه راه حل های مقرون به صرفه و کلی در زمینه چاپ صنعتی متمرکز است.

محصولات جت پرینتر کی جی کی

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-2000


همه عملکردها در جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-2000 اقتصادی و آسان هستند. این چاپگر جوهر افشان قابل اعتماد است و دارای سرانه مصرف پایین جوهر جت پرینتر و میکاپ می باشد. شرکت کی جی کی سازنده انواع جت پرینتر است و این مدل دستگاه یکی از جت پرینتر های تاریخ زن این شرکت می باشد که مدتهاست در صنعت بسته بندی استفاده می شود.

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-R

CCS-R یک جت پرینتر(چاپگر جوهر افشان پیوسته فشرده) (چاپگر CIJ) است. قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح را دارد . به دلیل بدنه استیل ضد زنگ و صفحه کلید عددی، می توان در شرایط محیطی مختلف از این دستگاه استفاده کرد. یک دستگاه تاریخ زن جامع می باشد .کدگذاری دسته ای واضحی روی محصولات دارد . جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-R همچنین دارای سرعت بالا برای کاربردهای مختلف بر اساس نیاز مشتری است.

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3000L

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3000L با طراحی زیبا خود را در میان پرینتر های cij که با جوهر بر پایه mek هستند به جت پرینتر منحصر به فردی تبدیل کرده است . این دستگاه یک دستگاه کدنگار است که اطلاعات محصول را به صورت نقطه نقطه بر روی محصولات بسته بندی در صنایع مختلف چاپ میکند . انواع جت پرینتر صنعتی و مدل های گوناگونی از این دستگاه ساخته شده که با گرفتن مشاوره رایگان ما به شما در انتخاب بهترین جت پرینتر میتوانیم کمک کنیم .

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3000

CCS 3000 دارای عملکردهای پیشرفته و رابط کاربری بصری است و یک دستگاه جت پرینتر جوهرافشان برتر است. طراحی فوق العاده ای برای صرفه جویی در مصرف جوهر دارد و کارکرد آن بسیار کاربرپسند است و این امر آن را به یک چاپگر جوهرافشان صنعتی مناسب تبدیل می کند. . قیمت چاپگر KGK نیز یکی از معقول‌ترین قیمت‌ها در صنعت است. جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3000 مناسب برای درج تاریخ تولید و انقضا بر روی بسته بندی محصولات است.

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3100

جت پرینتر کی جی کی مدل CCS-3100 یکی از بهترین دستگاه های cij در شرکت و کمپانی KGK است . این دستگاه از مانیتور جدا شونده از دستگاه برخوردار است و شما میتوانید تاریخ و کدهای خود را از راه دور در محل کار خود به دستگاه انتقال دهید . از مزیت های این دستگاه کاربری ساده و کاربر پسند میتوان نام برد .

جت پرینترهای کی جی کی

جت پرینتر های صنعتی و ریزنگار KGK با صرفه جویی در مصرف جوهر و میکاپ جت پرینتر به شما در کاهش هزینه های مصرفی در تولید کارخانه یا کارگاه شما کمک می کند . ما همه توان خود را در جهت خرید یک جت پرینتر مناسب با صنعت شما می کنیم تا شما عزیزان بتوانید به بهترین محصول مورد نظر خود برسید و جت پرینتر های پک یکی از جت پرینترهای مقرون به صرفه است که ما آن را به شما پیشنهاد میدهیم