جت پرینتر صنعتی لینکس (CIJ)
سپتامبر 28, 2021

جت پرینتر صنعتی لینکس (CIJ)

جت پرینتر صنعتی لینکس

از زمان شکل‌گیری شرکت لینکس در سال 1987، شرکت لینکس به عنوان تولید کننده محصولات مختلف از جمله جت پرینتر است. این شرکت با طراحی دقیق و مهندسی شده توانسته است تا شهرتی جهانی کسب کند. این شرکت به طور مداوم درصد بالایی از گردش مالی را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است . و این امر باعث شده تا شرکت لینکس به عنوان یکی از بزرگترین پژوهشگران در حوزه جت پرینتر صنعتی لینکس شناخته شود .

محصولات شرکت لینکس در خطوط تولید سراسر جهان استفاده می شود . این محصولات شامل چاپگرهای جوهر افشان پیوسته (CIJ) مورد استفاده و در صنایعی مانند مواد غذایی، نوشیدنی و … است . علاوه بر آن جت پرینتر صنعتی لینکس کدگذار لیزری برای صنایعی مانند نوشیدنی، داروسازی یا آرایشی استفاده می شود .دستگاه های صنعتی دیگری بغیر از جت پرینتر نیز توسط این شرکت طراحی شده است .

شرکت لینکس موفق در ساخت چاپگرهای با کاراکتر بزرگ برای کدگذاری و بسته‌بندی ، کدگذاری چاپگرهای جوهرافشان حرارتی (TIJ) است. روی جعبه‌ها، سینی‌ها و مواد بسته‌بندی، و چاپگرهای انتقال حرارتی (TTO) که برای علامت‌گذاری پلاستیک‌ها، بسته‌بندی فیلم، برچسب‌ها، کارت‌های براق و سایر مواد انعطاف‌پذیر استفاده می‌شوند.

شرکت لینکس به عنوان یک پیشرو در هر دو صنعت جوهر افشان پیوسته و مارک لیزری، سهم بزرگ و رو به رشدی از بازار جهانی را در اختیار دارد که با تأکید مداوم بر برتری مهندسی و بهترین محصولات در کلاس، بازاریابی برجسته، خدمات مشتری و مدیریت حرفه ای به دست آمده است.

استراتژی رشد شرکت لینکس بر ارائه محصولات نوآورانه به بازار و بازاریابی موثر آنها است . که از طریق شبکه بین المللی توزیع کنندگان تمرکز دارد. سادگی در طراحی عملکرد بدون مشکل را تضمین می کند. ارائه حداکثر زمان تولید و هزینه پایین مالکیت در طول عمر محصول.

جت پرینتر لینکس

LINX عملیات فروش، بازاریابی و خدمات مشتری را در بریتانیا و فرانسه انجام می دهد. بازاریابی جت پرینتر صنعتی لینکس بیش از 100 کشور را پوشش می دهد و Linx توانسته در بازارهای عمده اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه و بیشتر آفریقا نمایندگی کسب کند. همه توزیع کنندگان Linx از بالاترین استانداردها در زمینه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتری برای ماشین های کدنویسی و علامت گذاری برخوردار هستند.

شرکت لینکس از همان ابتدا در یک دفتر مرکزی در سنت آیوز، کمبریج شایر، انگلستان فعالیت داشته‌ایم، جایی که امکانات طراحی و ساخت پیشرفته‌ای برای جوهر و جت پرینتر صنعتی لینکس دارد.

نوآوری های جت پرینتر صنعتی لینکس

  • تخلیه اتوماتیک (Auto flush) هدپرینتر هنگام خاموش کردن دستگاه.
  • اولین دستگاه جت پرینتر CIJ با امکان 4 خط چاپ
  • اندازه گیری ویسکوزیته (غلظت) جوهر  در چاپگر جت پرینتر صنعتی لینکس

معرفی مدل های قدیمی تر جت پرینتر صنعتی لینکس

مدل های قدیمی تر جت پرینتر لینکس در صنایع مختلف ایران مشغول به کارند. بعضی از این مدل ها دیگر تولید نمی شوند اما مدل های دست دوم آن هنوز خرید و فروش می شوند. در این میان می توان به لینکس های 6900، 6800، 6200 و  5900 اشاره کرد.

محصولات جت پرینتر لینکس

جت پرینتر لینکس 8900

با استفاده از Linx 8900، بهره وری را بهبود بخشید و کنترل چاپگر خود را حفظ کنید، اتصال از راه دور که به شما امکان می دهد چاپگر خود را در هر کجا و در هر زمان نظارت و کنترل کنید. صفحه نمایش الهام گرفته از گوشی هوشمند، انتخاب پیام، ایجاد و عملکرد چاپگر را سریعتر از همیشه انجام می دهد. سلف سرویس و کمترین مداخله زمان تولید شما را افزایش می دهد. با یک چاپگر روی هر دو بسته اولیه و ثانویه چاپ کنید.

جت پرینتر صنعتی لینکس

جت پرینتر لینکس مدل 7900

چاپگر صنعتی تخصصی Linx 7900 یک چاپگر قوی CIJ است که برای کدگذاری روی محصولات در طیف وسیعی از صنایع مناسب است. طیف وسیعی از ویژگی های خودکار بهره وری را افزایش داده و خطاهای کد را کاهش می دهد کارایی شما را بهبود می بخشد و هزینه کل چاپ را کاهش می دهد.

جت پرینتر لینکس 10

چاپگر CIJ ساده برای کدگذاری دسته ای . Linx 10 یک چاپگر Continuous Ink Jet برای راه اندازی آسان و استفاده ساده است. که برای بهترین چاپ قبل از تاریخ و کدهای دسته ای در خطوط تولید با سرعت کم و متوسط طراحی شده است. حداکثر 3 خط متن، نمادها و اعداد را با کیفیت چاپی برتر از سایر کدنویس های سطح ابتدایی چاپ می کند.

جت پرینتر لینکس 6800

جت پرینتر لینکس سری 6800 یکی از مدل های قدیمی جت پرینتر لینکس است.که به دلیل پر کاربرد بودن جت پرینتر سری های بعدی این جت پرینتر از روی این مدل طراحی و بهبود بخشیده شده است به طوری که در سری های جدید کاملا دستگاه قابل شستشو می باشد.

جت پرینتر لینکس 4900

جت پرینتر لینکس سری 4900 از نوع پرینترهای continuous inkjet printer بوده است. و برای صنایع مختلف مانند صنایع لبنی ، صنایع سیم و کابل ، صنایع نوشیدنی و سایر صنعت هایی که نیاز به چاپ تاریخ تولید و انقضا بر روی محصولات خود دارند مورد استفاده قرار می گیرد . LINX 4900

جت پرینترهای لینکس

جت پرینتر های و ریزنگار لینکس با صرفه جویی در مصرف جوهر در کاهش هزینه های مصرفی کمک می کند . ما همه توان خود را در جهت خرید یک جت پرینتر مناسب با صنعت شما می کنیم تا شما عزیزان بتوانید به بهترین محصول مورد نظر خود برسید.