جت پرینتر دومینو
سپتامبر 14, 2021

جت پرینتر دومینو

شرکت DOMINO در سال 1978 در کشور انگلستان تأسیس شد ، و پس از مدتی با ساخت جت پرینتر دومینو در صنعت چاپ و کدگذاری محصولات به شهرت جهانی دست یافت.شرکت DOMINO در ایران نیز در صنایع مختلف برای چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضاء از این شهرت بی نصیب نمانده است. دستگاه جت پرینتر دومینو یک دستگاه بسیار محبوب برای چاپ کارکترها ، بارکدها و لوگوها بر روی محصولات مختلف می باشد.دستگاه جت پرینتر صنعتی دومینو در مدل های مختلف برای طیف گسترده ای از صنایع ساخته شده است ، که در زیر به معرفی دستگاه های جت پرینتر ریز نگار و دستگاه های جت پرینتر درشت نگار شرکت دومینو می پردازیم .


شرکت دومینو

جت پرینترهای دومینو

جت پرینتر دومینو A100

جت پرینتر دومینو A100 یک پرینتر پرسرعت و ریزنگار است. پرینتری برای چاپ تاریخ تولید و انقضاء که از تکنولوژی سی آی جی (CIJ) که مخفف continue inkjet printer است بهره می برد. این دستگاه جت پرینتر دومینو یکی از اولین سری های جت پرینتر پر سرعت ساخته شده توسط کشور انگلیس می باشد که هم اکنون تحت لیسانس شرکت دومینو در کشور چین تولید می شود .

جت پرینتر دومینو A100

جت پرینتر دومینو A200

جت پرینتر دومینو A200 ، این دستگاه یکی از جت پرینترهای خوب و قابل قبول شرکت دومینو می باشد که از شهرت زیادی در ایران برخوردار است. دستگاه جت پرینتر دومینو A200 یک پرینتر جوهر افشان پرسرعت و از نوع CIJ می باشد. این دستگاه قابلیت چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضاء و همچنین بارکد را بر روی تمامی سطوح از جمله شیشه ، فلز ، کاغذ ، مقوا ، پلاستیک ، چوب و غیره را دارد.

تاریخ نگار دومینو A200

A 300 جت پرینتر دومینو

پرینتر دومینو مدل A 300 یک دستگاه جت پرینتر ریزنگار شرکت دومینو می باشد که از نظر بدنه ، مشابه سری های قبلی خود یعنی جت پرینتر A100 و A200 ساخته شده است . تفاوت این مدل دستگاه با سری های قبل خود بیشتر آپدیت و به روز رسانی نرم افزار بوده است تا بتواند بهترین کیفیت چاپ را به کاربران خود ارائه دهد .

جت پرینتر دومینو A300

جت پرینتر دومینو A400

این دستگاه متفاوت تر از سایر دستگاه های جت پرینتر هم نوع خود طراحی شده است و به صورت افقی و خوابیده قرار می گیرد. جت پرینتر دومینو A400 در مکانهایی که تعداد سطر زیادی روی محصول برای چاپ انتظار می رود با قرار گیری چند دستگاه روی یک پایه در یک ستون ، کار را برای اپراتوری ساده تر کرده است.

A400 جت پرینتر دومینو

جت پرینتر دومینو A 200 پلاس

جت پرینتر دومینو A200 پلاس یک دستگاه پرینتر جوهر افشان ادامه دار و از نوع ریز نگار است که به پرینتر سی آی جی (CIJ) ، مخفف continue inkjet printer معروف است . این مدل دستگاه جت پرینتر به نام A SERIES PLUSE نام گذاری و تولید شده است که از نظر عملکرد با دیگر دستگاه های قبلی خود تفاوت چندانی ندارد فقط از نظر نرم افزار و فونت با جت پرینتر سری A200 کمی تفاوت دارد .

جت پرینتر دومینو A200+

جت پرینتر دومینو AX130i

جت پرینتر دومینو سری ax130i .با قابلیت چاپ تا پنج سطر یک دستگاه بسیار مناسب برای خطوط تولید است. این دستگاه تاریخ نگار با قابلیت هایی از جمله کاربری آسان ، تعمیرات ساده و عملکرد بالا توانسته است از خود را در رده های بالای سری های Ax نگه دارد .جت پرینترax130 برای استفاده آسان و بدون نگرانی کدگذاری در صنایعی مانند مواد غذایی، لبنیات و آرایشی و غیره مناسب است.

جت پرینتر ax130 i

جت پرینتر دومینو AX150i

جت پرینتر دومینو سری ax150i از سری مدل های ax شرکت دومینو می باشد . مدل های AX جزو آخرین مدل های تولید شده جت پرینتر صنعتی شرکت دومینو است . این جت پرینتر با طراحی زیبا و برگرفته از آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و دارای امکاناتی از قبیل اتصال از راه دور به دستگاه و محیط کاربری فوق العاده دوستانه را دارد. لازم به ذکر نیست که این دستگاه برای چاپ تاریخ تولید و انقضاء ی با کیفیت خیلی بالا ساخته شده است.

دستگاه جت پرینتر دومینو

جت پرینتر دومینو مدل AX350i

جت پرینتر دومینو ax350i از سری مدل های ax شرکت دومینو می باشد .سری های AX جزو آخرین مدل های تولید شده جت پرینتر صنعتی شرکت دومینو است. این جت پرینتر برگرفته از آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و امکاناتی از قبیل اتصال از راه دور به دستگاه را دارد و همچنین محیط نرم افزاری و اپراتوری بسیار ساده و دوستانه ای دارد که کار را برای اپراتور دستگاه جت پرینتر خیلی آسان کرده است .

دستگاه جت پرینتر دومینو AX350I

جت پرینتر دومینو مدل AX550 i

دومینو ax550i یک جت پرینتر صنعتی از سری ax دومینو می باشد .این دستگاه یکی از زیباترین طراحی ها را در بین جت پرینترهای دومینو دارد. از قابلیت های این دستگاه میتوان به جدا شدن مانیتور از دستگاه جت پرینتر و اتصال از راه دور به دستگاه با مانیتوری که شبیه به تبلت است اشاره کرد .

تاریخ زن دومینو AX550 I

دومینو ماکروجت ( درشت نگار)

پرینتر ماکرو جت از سری های اولیه جت پرینترهای صنعتی درشت نگار دومینو است که قابلیت چاپ به صورت نقطه ای را دارد . این سری از جت پرینتر ها تنها به خاطر قابلیت چاپ با ارتفاع زیاد در صنعت چاپ و بسته بندی استفاده میشوند . عملکرد دستگاه بسیار ساده و ابتدایی طراحی شده و از محیط نمایشگر بهره مند نمی باشد .

جت پرینتر دومینو ماکروجت

کیس کدر دومینو

کیس کدر دومینو از سری های اولیه پرینترهای صنعتی درشت نگار است که قابلیت چاپ به صورت نقطه ای را دارد . این سری از پرینتر ها تنها به خاطر قابلیت چاپ با ارتفاع زیاد در صنعت چاپ و بسته بندی استفاده میشوند .دستگاه از یک کنترلر برای نوشتن تاریخ تولید و انقضاء بهره مند است که با اتصال به دستگاه می توانید کارکترهای چاپ خود را یک به یک وارد نمائید.

دستگاه جت پرینتر دومینو کیس کدر

نمایندگی جت پرینتر دومینو

شرکت دومینو با سابقه بیش از 40 سال در زمینه جت پرینترهای صنعتی و ارائه راه حل های چاپ و شناسایی محصول مشغول به خدمت بوده است.در ایران نیز می توانید برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه جت پرینترهای صنعتی دومینو از ما مشاوره و یاری بخواهید . ارائه انواع جت پرینترهای دومینو ، جوهر ، حلال ، میکاپ و سرویس و پشتیبانی دستگاه های دومینو تخصص ماست.

تاریخچه شرکت دومینو

شرکت دومینو بیش از 2800 کارمند دارد و در بیش از 120 کشور جهان فعالیت می کند. این شرکت دارای امکانات تولیدی در انگلستان ، ایالات متحده ، چین ، آلمان ، هند ، سوئد و سوئیس است .

شرکت DOMINO

جوایز شرکت جت پرینتر دمینو

-شرکت دومینو درسال 2016 شرکت دومینو برنده جایزه انجمن مطبوعات دیجیتال اروپا برای ساخت بهترین چاپگر ( جوهر افشان دیجیتالی هفت رنگ) به نام N6 10i گردید . در همان سال ، شرکت دومینو از سایت کمبریج به دریافت جایزه سالانه کارخانه های دانشگاه کرانفیلد مفتخر گردید. عنوان این جایزه بهترین کارخانه الکترونیک و برق در آن سال بود .

-سال 2017 به دلیل تلاشهای مستمر به توسعه این شرکت با دریافت ششمین جایزه ملکه ( یکی از معتبرترین جوایز انگلستان برای عملکرد تجاری ) تجلیل شد . این تقدیر برای نوآوری در طیف وسیعی از چاپگرهای جوهر افشان پیوسته سری های i-tech بود . همچنین از دیگر جوایز (ملکه) به رسمیت شناختن فناوری تخصصی شرکت دومینو بود .این شرکت با کسب جایزه برتر در صادرات و تجارت بین المللی به افتخارات خود اضافه کرد . همچنین شرکت دومینو در این سال برنده جایزه برتری زنجیره تامین گردید.

-سال 2018 در مسابقه ای که توسط موسسه مهندسان مکانیک سازماندهی شده بود. (MX Manufacturer) دومینو برنده جایزه تعالی عملیاتی شد و در فهرست شرکت های دارای افراد بامهارت قرار گرفت.

جوایز شرکت دومینو

عضویت در نهاد ها و انجمن ها

شرکت جت پرینتر دومینو

-شرکت دومینو عضو نهادهای حرفه ای گوناگونی در سراسر جهان است.

-سال 2008 عضویت انجمن جوهرهای چاپ اروپا (EuPIA) .

-رئیس انجمن تجارت ماشین آلات پردازش و بسته بندی (PPMA) انگلستان 2018 .

-عضو قدیمی انجمن فناوری های بسته بندی و پردازش است (PPMI) مستقر در ایالات متحده .

-عضویت در موسسه تولید دانشگاه کمبریج .

-عضویت در Campden BRI انگلستان

-دومینو یکی از اعضای GS1 است. ( انجمنی که استانداردهای جهانی ارتباطات تجاری را از طریق مدیریت داده های خود در مورد شماره های منحصر به فرد. مورد استفاده در بارکد ها پایه گذاری می کند).

-شرکت دومینو عضو FINAT ( انجمن اروپایی صنعت برچسب های چسب دار ) است.

-عضویت در TLMI (انجمن صنعت چاپ برچسب و بسته بندی) مستقر در ایالات متحده.

-و عضویت در چندین انجمن چاپ ملی برچسب اروپایی دیگر است.

قیمت جت پرینتر دومینو

قیمت تمامی دستگاه های جت پرینتر صنعتی به روز می باشد و به علت نوسانات بازار ارز از تاریخ ارائه فاکتور 10 روز اعتبار دارند.

دستگاه جت پرینتر دومینو

دستگاه جت پرینتر دومینو با صرفه جویی در مصرف جوهر و میکاپ جت پرینتر به شما در کاهش هزینه های مصرفی در تولید ، به کارخانه یا کارگاه شما کمک می کند . جت پرینتر دومینو یکی از جت پرینترهای مقرون به صرفه است که ما آن را به شما پیشنهاد میدهیم . ما همه توان خود را در جهت خرید یک جت پرینتر مناسب با صنعت شما می کنیم تا شما عزیزان بتوانید به بهترین محصول مورد نظر خود برسید . 

جت پرینتر دومینو در صنایع مختلف