جت پرینتر ایماژ
سپتامبر 22, 2021

جت پرینتر ایماژ

جت پرینتر ایماژ

شرکت ایماژ از کاملترین دستگاه های جت پرینتر صنعتی و تاریخ زن برخوردار است . شما می توانید با استفاده از دستگاه جت پرینتر ایماژ تمام نیازهای چاپ خود را از تاریخ تولید ، تاریخ انقضا تا چاپ کیو آر کد رفع رجوع کنید. برای چندین دهه شرکت مارکم ایماژ در زمینه کد گذاری و تکنولوژی چاپ پیشرو بوده است . شرکت ایماژ متعلق به کشور فرانسه است .شرکت imaje در زمینه کدگذاری و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار بسیار موفق عمل کرده است . این شرکت دارای گسترده ترین پوشش شبکه جهانی در صنعت چاپ است.

کمپانی مارکم جت پرینتر های صنعتی توانسته تا هر گونه نیاز تولید کنندگان محلی تا شرکت های جهانی را در زمینه جت پرینترهای صنعتی و چاپ بر روی محصول برآورده کند.

شرکت Markem-Imaje طیف وسیعی از دستگاه های کدگذاری را به شما ارائه می دهد. تا به شما کمک کند که یک کسب و کار هوشمند تر و یکپارچه تر بسازید. کارهایی که شرکت ایماژ میتواند انجام دهد : در فناوری های پیشرفته کد گذاری ، کارایی خط بسته بندی شما را به حداکثر می رساند زنجیره تامین دیجیتال شما را تقویت می کند و از رشد آینده مشاغل شما حمایت می کند.

مدل های مختلفی از جت پرینترهای جوهر افشان برای کدنویسی و چاپ بر روی انواع بسته بندی توسط شرکت ایماژ طراحی شده است . چاپگرهای جوهرافشان مارکم با که با برند ایماژ بیشتر در ایران شناخته می شود با بیش از 4 دهه تجربه، قابلیت ردیابی و کد گذاری بر روی محصولات را به شما می دهد.

تجهیزات نشان گذاری جت پرینتر های Markem-Imaje را به انعطاف‌پذیرترین و یکی از قابل اعتمادترین شرکت های چاپ در بازار امروز تبدیل می‌کند. استفاده آسان، از جت پرینترهای ایماژ ( Markem-Imaje ) فعالیت های روزانه را ساده می کند و فرآیند چاپ شما را یکپارچه می کند.

جت پرینترهای صنعتی ایماژ

جت پرینتر ایماژ مدل S4 pluse

جت پرینتر S4 pluse پلاس یکی از جت پرینترهای شرکت مارکم ایماژ می باشد. که طراحی این جت پرینتر به شکل یک مستطیل ایستاده می باشد . اکثر جت پرینترهای طراحی شده در این شرکت به شکل ایستاده و بزرگ می باشند که یکی از قابلیت های این دستگاه مخرن ذخیره جوهر جت پرینتر بزرگ آن است . این دستگاه کاملا به شکل صنعتی ساخته شده و از سری های قدیمی جت پرینتر شرکت ایماژ میباشد .

قیمت جت پرینتر ایماژ S4+

دستگاه جت پرینتر صنعتی ایماژ S4+ با قیمت مناسب توانسته است تا با قیمت رقابتی در صنعت جت پرینتر ریزنگار جایگاه خوبی در بین تولید کنندگان …

جت پرینتر ایماژ مدل S8 master

جت پرینتر ایماژ مدل S8 master

جت پرینتر S8 مستر یکی دیگر از جت پرینترهای شرکت مارکم ایماج می باشد. طراحی این جت پرینتر مانند سری S4 پلاس است . طراحی این جت پرینتر فرق محسوسی با S4+ نداشته و تنها در نرم افزار و چند مورد کوچک مکانیکی و بدنه تغییر داشته است اکثر جت پرینترهای طراحی شده در این شرکت به شکل ایستاده و بزرگ می باشند .

قیمت جت پرینتر ایماژS8 master

جت پرینتر صنعتی ایماژ S8 master با قیمت مناسب توانسته است تا با قیمت رقابتی در صنعت جت پرینتر S8 ریزنگار جایگاه خوبی در بین تولید کنندگان …

جت پرینتر ایماژ مدل S8 master

جت پرینتر ایماژ مدل 9020

9020 شرکت مارکم ایماژ از سری مدل های جت پرینتر ریز نگار یا همان سی آی جی است . این مدل جت پرینتر از کوچکترین مدل های جت پرینتر ریز نگار موجود در صنعت جت پرینتر است . جت پرینتر مدل 9020 برای وصل شدن به دیوار یا ستونها ی صنعت تولید طراحی شده که به دلیل سبک و کوچک بودن به راحتی قابل نصب می باشد . جت پرینتر ایماژ مدل 9020 از منو های کاربری خیلی خوبی بهره مند است .

قیمت جت پرینتر ایماژ9020

تاریخ زن (جت پرینتر صنعتی) ایماژ 9020 با قیمت مناسب توانسته است تا با قیمت رقابتی در صنعت جت پرینتر ریزنگار 9020 جایگاه خوبی در بین تولید کنندگان …

جت پرینتر ایماج

جت پرینتر ایماژ مدل 9030

جت پرینتر مدل 9030 ایماژ یکی دیگر از سری مدل های جت پرینتر ریز نگار یا همان سی آی جی پرینتر است . این مدل جت پرینتر از کوچکترین مدل های جت پرینتر ریز نگار موجود در صنعت جت پرینتر است . جت پرینتر مدل 9030 و مدل 9020 از کوچکترین دستگاههای جت پرینتر طراحی شده توسط شرکت مارکم ایماژ هستند . که این کوچک بودن به شما اجازه جابجایی خیلی راحت تری را در کارگاه یا کارخانه تان می دهد .

قیمت جت پرینتر ایماژ 9030

قیمت دستگاه جت پرینتر صنعتی ریز نگار ایماژ 9030 با قیمت سایر جت پرینترهای صنعتی قابل رقابت است و این دستگاه جت پرینتر ریزنگار در سطح مورد قبولی در بین تولید کنندگان …

ایماژ 9030

جت پرینتر ایماژ مدل 9018

یک جت پرینتر با اندازه طراحی متوسط در صنعت جت پرینتر. اگر بخواهیم جت پرینتر ایماج 9018 را با دستگاه های موجود در صنعت جت پرینتر مقایسه کنیم این دستگاه در سایز میانه قرار میگیرد . طراحی شیک و کارایی بالای این دستگاه میتواند شما را در چاپ کارکترهای دلخواه تان مانند تاریخ تولید و تاریخ انقضا کمک کند.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9018

قیمت جت پرینتر ایماژ 9018 با توجه به تغییرات نرخ ارز در کشور عزیزمان ایران همیشه در حال نوسان است . برای گرفتن قیمت خرید جت پرینتر با ما تماس بگیرید.

جت پرینتر صنعتی ایماژ 9018

جت پرینتر ایماژ مدل 9028

جت پرینتر ایماژ مدل 9028 یک جت پرینتر با عملکردی بسیار نزدیک با سری جت پرینتر 9029 و 9018 و 9029 می باشد که شرکت ایماژ با تصمیم به گذاشتن قابلیت های مختلف در نرم افزار های این دستگاه به هدف خود در چاپ تاریخ تولید و انقضا با گزینه های مختلف نزدیکتر شده است .

قیمت جت پرینتر ایماژ 9028

قیمت تاریخ زن صنعتی ایماژ مدل 9028 را از ما که دستگاه های جت پرینتر متنوعی به بازار عرضه می کنیم بپرسید . با مشاوره رایگان برای چاپ تاریخ روی محصولاتتان از کیفیت بالای چاپ لذت ببرید.

پرینتر صنعتی ایماژ 9028

جت پرینتر ایماژ مدل 9029

شرکت مارکم ایماژ که با نام تجاری شرکت ایماژ ایران به صنعت ایران وارد شد توانست تا با فروش جت پرینتر هایی مانند S4+ ، S8 MASTER و 9030 شهرت خوبی را کسب کند . دستگاه جت پرینتر 9029 از سری های قبلی خود توانسته است تا یک سر و گردن بالاتر از سایر سری های قبلی خود باشد و با عملکرد و کارایی بهتر کار در صنعت چاپ تاریخ تولید و انقضا را ساده تر کند ….

قیمت جت پرینتر ایماژ 9029

شرکت فرانسوی ایماژ این دستگاه جت پرینتر را با قیمتی مناسب به تولید کنندگان عرضه میدارد . قیمت جت پرینتر 9029 با سایر جت پرینتر های صنعتی برابری می کند .

جت پرینتر ایماژ 9330

جت پرینترایماژ مدل 9040

دستگاه جت پرینتر 9040 که به چاپگر صنعتی و یا پرینتر تاریخ زن یا CIJ معروف است. دستگاهی است که در صنایع مختلف جهت چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضا ، قیمت و سایر مشخصات محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. جت پرینتر 9040 نیز در یکی از جت پرینترهای ارزان در جت پرینترهای صنعتی است .در بین پرینتر های ایماژ سری 9040 از قدیمی ترین و بهترین دستگاه های پرینتر صنعتی می باشد.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9040

دستگاه تاریخ زن ایماژ 9040 با قیمت مناسب توانسته است تا با قیمت رقابتی در صنعت جت پرینتر ریزنگار جایگاه خوبی در بین تولید کنندگان …

جت پرینتر ایماژ مدل 9340

جت پرینتر ایماژ مدل 9330

چاپ اطلاعات مختلف بر روی محصولات از قبیل تاریخ تولید، انقضا، قیمت، شماره سریال، آرم، لوگوی شرکت تولید کننده ، بارکد و غیره از گزینه هایی است که ما از یک جت پرینتر انتظار داریم .جت پرینتر ایماژ مدل 9330 اطلاعاتی که حکم شناسه محصول تولید یا بسته بندی شده را دارد به راحتی چاپ و ذخیره می کند تا هم مصرف کننده و هم شرکت تولید کننده اطلاعات کاملی از محصول تولید شده را داشته باشند.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9330

جت پرینتر صنعتی ایماژ 9330 وسیله ای مناسب برای چاپ . کشور فرانسه مدلهای مختلف جت پرینتر را برای طیف وسیع مصرف کنندگان با قیمت های متنوع ارائه کرده است . جت پرینتر 9330 یکی از این مدل ها است.

جت پرینتر ایماژ مدل 9330

جت پرینتر ایماژ مدل 9410

9410 که برای خطوط تولید متوسط ​​تا سنگین طراحی شده است، و TCO شما را با کدهای کیفیت کاهش می دهد. چاپگر 9410 ما به لطف نرخ در دسترس بودن پیشرو در صنعت، عملکرد تولید شما را به حداکثر می‌رساند. سیستم نوآورانه کارتریج، intelli’ink®، راه‌اندازی و شستشوی خودکار می‌کند و زمان کار تولید شما را به حداکثر می‌رساند. جوهرافشان 9410 کدهای با وضوح بالا را 20 درصد سریعتر از چاپگرهای مشابه چاپ می کند.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9410

دستگاه زیبای 9410 ایماژ را که مشاهده می کنید برای چاپ بر روی محصولات صنایع مختلف از جمله صنعت لبنیات ، صنعت سیم و کابل ، صنایع غذایی و سایر صنایع طراحی شده است . قیمت جت پرینتر ایماژ 9410 ….

جت پرینتر ایماژ9410

جت پرینتر ایماژ 9450

جوهرافشان صنعتی 9450 کدهای چند خطی را در رنگ های مختلف چاپ می کند و همزمان هزینه ها را بهینه می کند و هزینه هاو مصرف مواد مصرفی را کاهش می دهد. گزینه‌های هد چاپ با ویژگی Intelli’jet® یکپارچه می‌توانند انواع کدها، آرم‌ها و حروف الفبای با کیفیت بالا، کدهای دوبعدی، QR CODE و DotCode را چاپ کنند.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450

دستگاه ایماژ 9450 بسیار شبیه به سری 9450 طراحی شده است.قیمت این محصول اقتصادی بوده و برای چاپ بر روی محصولات صنایع مختلف از جمله صنعت بسته بندی ، صنعت قوطی سازی ، صنایعی که به تاریخ تولید و انقضا نیاز دارند طراحی شده است . قیمت جت پرینتر ایماژ 9450 ….

جت پرینتر ایماژ 9450

جت پرینتر ایماژ 9450E

جت پرینتر 9450E با گزینه های بسیار و نرم افزار منعطف، به شما این اطمینان را میدهد تا به شرکت Markem-Imaje اعتماد کنید. تعادل مناسب بین کیفیت و هزینه را پیدا کنید و در عین حال بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. جت پرینتر ریز نگار که با چاپ قیمت روی محصولات .

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450e

کاتالوگ دستگاه جت پرینتر 9450e را با فشار دادن و کلیک بر روی دانلود کاتالوگ مشاهده کنید و با تماس با ما از قیمت نهایی این جت پرینتر اطلاع پیدا کنید.

جت پرینتر ایماژ 9450

جت پرینتر ایماژ 9450S

9450S ما تا 120000 واحد در ساعت چاپ می‌کند و در عین حال خطرات ضایعات را کاهش می‌دهد که به لطف سیستم Mark&Read® یکپارچه توانسته است تا رتبه IPX6 را کسب کند. فقط یک جوهر سیاه چندمنظوره با چسبندگی بالا با ویژگی های مقاوم در برابر رطوبت برای علامت گذاری تمام محصولات شما، از قوطی های فلزی و شیشه گرفته تا بطری های PET، کیسه ها و… مورد نیاز است. 9450S ما مجموعه ای از جوهرهای بی نظیر و محلول را برای شیشه و پلاستیک ارائه می دهد.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450s

دستگاه زیبای 9450s ایماژ را که مشاهده می کنید برای چاپ بر روی محصولات صنایع مختلف از جمله صنعت لبنیات ، صنعت سیم و کابل ، صنایع غذایی و سایر صنایع طراحی شده است . قیمت جت پرینتر ایماژ 9450s ….

جت پرینتر ایماژ 9450s

جت پرینتر ایماژ 9750

جت پرینتر 9450E با گزینه های بسیار و نرم افزار منعطف، به شما این اطمینان را میدهد تا به شرکت Markem-Imaje اعتماد کنید. تعادل مناسب بین کیفیت و هزینه را پیدا کنید و در عین حال بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. جت پرینتر ریز نگاری که با چاپ قیمت روی محصولات به شهرتی جهانی رسیده است.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9750

کدنگار و تاریخ زن ایماژ مدل 9750 برای چاپ بر روی محصولات صنایع غذایی و سایر صنایعی که با نشان گذاری بر روی محصول خود نیاز دارند طراحی شده است . قیمت جت پرینتر ایماژ 9750 را با کلیک بر روی تماس با ما از ما سئوال کنید.

عکس جت پرینتر ایماژ

جت پرینتر ایماژ 9750E

9750E ما تا 120000 واحد در ساعت چاپ می‌کند و در عین حال خطرات ضایعات را کاهش می‌دهد که به لطف سیستم Mark&Read® یکپارچه توانسته است تا رتبه IPX6 را کسب کند. فقط یک جوهر سیاه چندمنظوره با چسبندگی بالا با ویژگی های مقاوم در برابر رطوبت برای علامت گذاری تمام محصولات شما، از قوطی های فلزی و شیشه گرفته تا بطری های PET، کیسه ها و… مورد نیاز است. 9750E ما مجموعه ای از جوهرهای بی نظیر و محلول را برای شیشه و پلاستیک ارائه می دهد.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9750e

دستگاه جت پرینتر ایماج 9750e . قیمت جت پرینتر ایماژ 9750e. دستگاه جت پرینتر ریز نگار ایماج یا ایماژ

جت پرینتر ریزنگار ایماژ 9750e

جت پرینتر ایماژ 9750+

جت پرینتر 9750+با گزینه های بسیار و نرم افزار منعطف، به شما این اطمینان را میدهد تا به شرکت Markem-Imaje اعتماد کنید. تعادل مناسب بین کیفیت و هزینه را پیدا کنید و در عین حال بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. جت پرینتر ریز نگار 9750+ از چاپ قیمت روی محصولات مانند تاریخ تولید و انقضا گرفته ، تا چاپ شماره شیفت ، بارکد ، کد قرعه کشی و غیره را با کیفیتی عالی ارائه میدهد.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9750+

9750 پلاس تولید دیگری از مجموعه مارکم ایماژ است. این جت پرینتر صنعتی با قیمت سایر جت پرینترهای ریز نگار در رقابتی تنگا تنگ است . برای اطلاع از قیمت جت پرینتر 9750+ با ما تماس بگیرید.

جت پرینتر ریزنگار ایماژ 9750+

نمونه چاپ جت پرینترهای ایماژ

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ
نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ

جت پرینتر های صنعتی و ریزنگار ایماژ با صرفه جویی در مصرف جوهر و میکاپ جت پرینتر به شما در کاهش هزینه های مصرفی در تولید کارخانه یا کارگاه شما کمک می کند . ما همه توان خود را در جهت خرید یک جت پرینتر مناسب با صنعت شما می کنیم تا شما عزیزان بتوانید به بهترین محصول مورد نظر خود برسید و جت پرینتر ایماژ یکی از جت پرینترهای مقرون به صرفه است که ما آن را به شما پیشنهاد میدهیم