تعمیر جت پرینتر به چه صورت است ؟

ما میتوانیم اکثر برند های جت پرینتر موجود در ایران را برای شما تعمیر کنیم و در این کار تخصص داریم . جت پرینترهای صنعتی دارای برندهای مختلف مانند جت پرینتر دومینو ، جت پرینتر ایماژ ، جت پرینتر های پک ، جت پرینتر KGK ، جت پرینتر لینکس ، جت پرینتر ویدیو جت ، جت پرینتر لایبینگر ، جت پرینتر آلفا ، جت پرینتر هیتاچی و … هستند .

ما به شما در تعمیر این جت پرینترها میتوانیم کمک کنیم و مشکلات صنعت چاپ و بسته بندی شما را در زمینه چاپ تاریخ تولید و انقضا برطرف سازیم .

جت پرینتر ها از دو قسمت الکترونیک و هیدرولیک تشکیل شده اند که هر قسمت قطعات مجزای خود را دارد .

در صورتی که دستگاه تحت فشار یا نوسانات برق برق قرار بگیرد احتمال سوختن برد اکترونیک جت پرینتر یا قطعات الکترونیک جت پرینتر بالا می رود . به همین منظور حتما مدار برق خود را چک کنید و دستگاه را به ارت استاندارد متصل کنید و برای اطمینان یک یو پی اس استابلایزر به دستگاه جت پرینتر وصل کنید تا از نوسانات یا خاموش شدنن خارج از برنامه به دلیل قطعی ناگهانی برق نشوید.

حتما دستگاه را در محیط های کم گرد و غبار قرار دهید و بسته به رطوبت و گرد و غبار هر از چند گاهی قسمت الکترونیک را چک کرده و قسمت الکترونیک را با کمپرس باد ظعیف یا سشوار خنک تمیز کنید . نظافت دستگاه جت پرینتر باعث طول عمر دستگاه می شود.

قسمت هیدرولیک جت پرینتر شامل قطعات ثابت با طول عمر بالا و قطعات مصرفی می باشد . هر جت پرینتر شامل فیلترهای مختلفی است که این فیلترها جوهر را فیلتر و پاک می سازند تا از ورود آشغال به نازل و هد جت پرینتر جلوگیری کنند . پس تعویض فیلترهای جت پرینتر خیلی به کیفیت نوع جوهر و طول کارکرد دستگاه بستگی دارد .

معمولا با بالا رفتن یا نوسان فشار در دستگاه اپراتورها تشخیص میدهند که در مدار گردش دستگاه مشکلی به وجود آمده و دست به تعویض فیلتر می زنند. ترجیحا قبل از فشار آمدن به پمپ جت پرینتر سعی بر تعویض دوره ای فیلترها نمائید . بهترین کار برای سلامتی دستگاه ، پیشگیری از عوامل خراب کننده می باشد . هد دستگاه حتما در محیط کم گرد و غبار قرار بگیرد پس مراقب باشد.