جت پرینتر ویدیو جت
سپتامبر 29, 2021

جت پرینتر ویدیو جت

جت پرینتر ویدیو جت

شرکت ویدیو جت یک شرکت پیشرو در بازار جهانی در زمینه صنعت کد گذاری و علامت گذاری است . این شرکت در زمینه پرینترهای صنعتی و جت پرینتر ویدیو جت نیز از شهرت خاصی برخوردار است. کمپانی ویدیو جت توانسته است تا با ارئه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب مشتریان خود را در بیش از چهل کشور جهان راضی نگه دارد.

شرکت ویدیو جت کار خود را از دهه 1960 در زمینه دستگاه های چاپ و کدگذار شروع کرد و اکنون با گذشت 60 سال از فعالیت خود توانسته است تا با ارائه محصولات به روز و با کیفیت از جایگاه معتبری در صنعت جت پرینتر برخوردار باشد.

این شرکت که امروزه با نام

Videojet Technologies Inc

شناخته می شود توانسته است تا با ارائه جت پرینترهای صنعتی مناسب و با کیفیت کارایی و کیفیت چاپ را در صنایع مختلف بالا ببرد . یکی دیگر از مزیت های دستگاه های این شرکت ، سهولت کار با دستگاه های جت پرینتر و یادگیری آسان کار با جت پرینترهای صنعتی است .

از مزیت های رقابتی این شرکت خدمات مستقیم و سریع از کارخانه تا صنعت است که این اطمینان را به مشتری میدهد تا با کمترین زمان به بالاترین میزان از خدمات دسترسی داشته باشد .

راه حل های کدگذاری، علامت گذاری و برچسب گذاری برای تقریباً همه برنامه ها

با کارشناسان برنامه مشتری و رهبری فناوری، Videojet’s گسترده‌ترین طیف راه‌حل‌های چاپ و کدنویسی را در این صنعت ارائه می‌دهد، از جمله جوهر افشان مداوم (CIJ)، علامت‌گذاری لیزری، چاپ بیش‌ازحد انتقال حرارتی (TTO)، جوهر افشان حرارتی (TIJ) کدگذاری کیس و چاپ. و تجهیزات برچسب گذاری را اعمال کنید

پرینتر های صنعتی شرکت ویدیوجت داده‌های متغیری مانند تاریخ‌ها ، تاریخ تولید، شماره قطعه و اطلاعات اپراتور، و همچنین بارکدهای خطی و دوبعدی را تقریباً روی هر بسته‌بندی محصول اعمال می‌کنند.

فروش بیش از یک چهارم میلیون سیستم

شرکت ویدیو جت به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت چاپ ، کدنویسی و علامت گذاری توانسته است تا بیش از 345000 واحد دستگاه در سراسر جهان نصب کند این شرکت دارای 4000 کارمند مستقیم در بیش از 30 کشور جهان است که 250 کارمند آن در ایالات متحده آمریکا هستند .

بعض از این کشور ها  در سراسر جهان از جمله اتریش، برزیل، کانادا، شیلی، چین، فرانسه، آلمان، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، کره، مکزیک، هلند، لهستان، پرتغال، روسیه، سنگاپور، اسپانیا، سوئیس، ترکیه و بریتانیا می باشد. شبکه جهانی مراکز فروش و خدمات ویدیو جت به تمام مناطق با کیفیت بالا ارائه می شود.

همچنین با داشتن بیش از 400 توزیع کننده خدمات خود را به بیش از 135 کشور ارائه میدهد.

این شرکت میتواند شریک قابل اعتماد و توانمند برای پشتیبانی از نیازهای علامت گذاری و کدگذاری صنعت  شما باشد.

کارخانه جت پرینتر ویدئو جت  ارائه دهنده پیشرو راه حل های کدگذاری محصول و کیس برای طیف گسترده ای از صنایع از جمله صنایع غذایی، نوشیدنی، داروسازی، مراقبت های شخصی، الکترونیک، هوافضا، صنایع شیمیایی و کالاهای صنعتی است.

مشتریان از محصولات ویدیو جت برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای تجاری استفاده می کنند، از علامت گذاری مطابق با صنعت و نظارتی گرفته تا نیازهای زنجیره تامین و لجستیک تا تمایز محصول و حفاظت از برند.

محصولات جت پرینتر ویدیو جت

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1620

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1620

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1660

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1660

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1860

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1860

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1880

جت پرینتر ویدیو جت مدل 1880