جت پرینتر های پک H8
می 31, 2023

جت پرینتر های پک H8

جت پرینتر های پک H8

جت پرینتر های پک
جت پرینتر های پک

چاپگر جوهر افشان رنگدانه H8 به طور گسترده در کابل، لوله، قطعات خودرو، داروسازی، مواد شیمیایی، مصالح ساختمانی، الکترونیک و سایر محصولات رنگی عمیق استفاده می شود، می تواند رنگ های زرد، سفید، قرمز، آبی و سایر رنگ ها را چاپ کند.

طراحی پیشرفته و عملکرد خوب:

  1. اتخاذ یک پمپ دنده ای جدید، جامد و با عمر طولانی که به طور خاص برای جوهرهای رنگدانه به عنوان قدرت جوهر طراحی شده است.
  2. طراحی نوآورانه همزن الکترومغناطیسی تضمین می کند که جوهر رنگدانه بدون بارش یکنواخت و پایدار می ماند.
  3. طراحی عملکرد همزن از نوع هوشمند “خود بیدار” باعث می شود جوهر پیگمنت همیشه در حالت عالی باشد و می تواند کیفیت چاپ پایدار و قابل اعتماد را در طول چرخه کاری متناوب حفظ کند.
  4. استفاده از فناوری شارژ منفی پیشرفته بین المللی نازل های تمیز طولانی مدت و عملکرد پایدار دستگاه را تضمین می کند.
  5. عملکرد تمیز کردن خودکار پیشرفته، تمیز کردن نازل خاموش کننده واقعاً خودکار برای اطمینان از باز بودن خطوط نازل و جوهر در هنگام بوت کردن، می تواند به طور موثر مشکل وصل کردن را حل کند.

از قابلیت های دیگر این دستگاه توانایی در چاپ بار کد ، انواع تگ و چاپ فونت ها به صورت سه بعدی است . این جت پرینتر به صورت فونت های ماتریسی چند در چند چاپ می کند .

این دستگاه جت پرینتر مانند دیگر دستگاه های جت پرینتر دارای دو مخزن جوهر و میکاپ جت پرینتر است که با منوی کاربری و اپراتوری آسان این دستگاه به کاربر اجازه می دهد به راحتی متن ها را تغییر دهد و دستگاه را در بالاترین خروجی خود نگه دارد .

قیمت جت پرینتر های پک

قیمت جت پرینتر های پک H8 چقدر است. گاهی اوقات برای تولید کنندگان این سوال پیش می آید که چرا قیمت جت پرینتر های پک ثابت نیست و قیمت جت پرینتر ها دائما در حال نوسان هستند . علت وارداتی بودن این دستگاه است . با ما راحت باشید و هر زمان از ساعات اداری که خواستید جهت مشاوره رایگان در خصوص جت پرینتر های های پک و قیمت این جت پرینتر صنعتی با ما تماس بگیرید.

نمونه چاپ جت پرینتر های پک


نمونه چاپ جت پرینتر های پک

این مدل جت پرینتر صنعتی از کیفیت چاپ کاملا مناسبی برخوردار است که هر تولید کننده می تواند در خطوط چاپ خود از این جت پرینتر ریزنگار استفاده کند. صنایعی که جت پرینتر های پک میتواند چاپ مناسبی داشته باشد را میتوانید در عکس روبرو مشاهده کنید.

نمونه چاپ جت پرینتر بر روی سیم و کابل ،نمونه چاپ جت پرینتر بر روی صنایع غذایی و خوراکی ، نمونه چاپ جت پرینتر بر روی صنایع لبنی ، نمونه چاپ جت پرینتر بر روی قوطی های آلمینیومی و آهنی ، نمونه چاپ جت پرینتر بر روی صنایع آشامیدنی ، نمونه چاپ جت پرینتر بر روی بطری شیشه ای و پلاستیکی ، نمونه چاپ جت پرینتر بر روی سلفون ،نمونه چاپ جت پرینتر در صنایع داروسازی ، نمونه چاپ جت پرینتر در صنایع خودرو سازی و قطعات خودرو و دیگر صنایع را میتوانید در عکس روبرو مشاهده کنید

کیفیت چاپ جت پرینتر های پک به صورت نقاط پیوسته و جدای جوهر بر روی سطوح محصول چاپ می شود . که از وضوح کاملا مناسبی برخوردار است . اکثر صنایع از جت پرینتر های صنعتی برای چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضا یا چاپ لوگوی خود و مشخصات بارکد محصول خود بر روی محصولات خود استفاده می کنند.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر های پک مدل H8

تامین کننده چاپگر جوهر افشان تاریخ انقضا صنعتی با کیفیت خوب

چاپگر جوهر افشان Small Character HI-CODER H8 یک مدل کلاسیک از Beijing Hi-Pack Coding است. آزمون زمان و بازار را پس داده است. در مقایسه با مدل های دیگر، بزرگترین تفاوت این است که این دستگاه کدگذاری جوهر مشکی از پنل کلید استفاده می کند که کار با آن بسیار آسان است.

واحد کنترل

صفحه کنترل

دکمه لمسی غشایی

کابینه

کابینت استنلس استیل دارای امتیاز IP55

ابعاد کابینت

580mm X 400mm   X 245mm

وزن

25 کیلوگرم

چاپ   سر

طول مجرا

3 متر، (حداکثر طول: 5 متر)

هوای مثبت

اختیاری

چاپ

مشخصات

فونت ها

5×5,7×5,9×7,12×12,16×16,24×24 و 32×32.

خطوط چاپ

حداکثر 5 خط (5×5 نقطه)


جت پرینتر های پک دست دوم

برای اطلاع از موجودی جت پرینتر های دست دوم و جت پرینترهای ریزنگار دست دوم با ما تماس بگیرید

HIPACK JET PRINTER