فوریه 16, 2023

جت پرینتر دومینو AX150i

اگر به تازگی شروع به کار کرده باشید یا می خواهید تولید خود را افزایش دهید، فناوری دستگاه Ax150i دومینو با قیمتی شگفت‌آور و رقابتی می تواند شما را در این مسیر کمک کند. Ax150i با بهره مندی از اندازه جمع و جور و عملکرد شروع و استاپ سریع ، حداکثر انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان را برای برآوردن نیازهای در حال تغییر کدنویسی شما فراهم کند. Ax150i دارای هد چاپ i-Pulse برای چاپ با کیفیت بالا و ثابت است و از طیف گسترده ای از جوهرهای چاپ i-Pulse پشتیبانی می کند.

تغییرات جوهر و آرایش به لطف سیستم هوشمند مصرفی سریع و آسان است، در حالی که ماژول i-Tech هزینه و ناراحتی سرویس های سنتی را از بین می برد. با سادگی کاربر در جایگاه خود، از پلتفرم الکترونیکی i-Techx و رابط کاربری نوآورانه QuickStep بهره می برد تا تجربه ای سریع، آسان برای درک و کاهش خطا را برای اپراتور فراهم کند. چاپگر CIJ سطح مقدماتی Domino، Ax150i از شهرت زیادی برخوردار است علت این شهرت نیز قابلیت اطمینان بالا، سهولت استفاده و هزینه کم چاپگرهای صنعتی است. Ax150i انتخاب ایده آلی است.

اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و از انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان و سادگی در کدگذاری دسته ای و چاپ داده های متغیر لذت ببرید.

انواع مدل های جت پرینتر صنعتی ریزنگار دومینو شامل دستگاه جت پرینتر A100 ، دستگاه جت پرینتر A200 ، دستگاه جت پرینتر A300 ، دستگاه جت پرینتر A400 ، دستگاه جت پرینتر A SERIES PLUSE ، دستگاه جت پرینتر AX150i ، جت پرینتر دومینو مدل AX 350 i ، جت پرینتر دومینو مدل AX 520 i ، جت پرینتر دومینو مدل AX 550 i می باشد.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر  DOMINO AX150i