جت پرینتر دست دوم
سپتامبر 26, 2021

جت پرینتر دست دوم

جت پرینتر دست دوم

شرکت ما با سابقه ی طولانی خود در زمینه دستگاه های جت پرینتر صنعتی ، تاریخ زن و پرینترهای صنعتی آماده است تا با ارائه مشاوره تخصصی ، دستگاه جت پرینتر مناسب شما را به شما معرفی کند. هر جت پرینتر دست دو از هر برندی که بخواهید ما برای شما سرویس و آماده شروع به کار میکنیم تا به راحتی در کارخانه یا کارگاه خود نصب و راه اندازی کنید. جهت خرید انواع جت پرینتر دست دوم با ما تماس بگیرید .

تعمیر و راه اندازی جت پرینتر

هر جت پرینتر صنعتی ممکن است پس از مدتی نیاز به تعمیر داشته باشد . ما با تکیه بر افراد متخصص و با سابقه در حوزه جت پرینتر میتوانیم تمامی نیاز شما در زمینه تعمیر جت پرینترهای صنعتی را رفع کنیم . بهترین راه برای تعمیر جت پرینتر ریزنگار ارسال آن به شرکت ما می باشد .

در غیر این صورت ممکن است پس از حضور کارشناس جت پرینتر ما در محل یا کارخانه شما قطعه مورد نیاز برای تعمیر یا راه اندازی جت پرینتر همراه فرد متخصص ما نباشد . توجه داشته باشید که تعداد قطعات جت پرینتر بالاست و حمل و نقل تمامی قطعات کار دشواری است . لازم به ذکر است که در کارگاه ما امکانات و ابزارهای لازم جهت بازبینی تخصص دستگاه خیلی بیشتر از امکانات کارشناس ما می باشد و با ارسال دستگاه جت پرینتر به کارگاه ما میتوانید از تعمیر جت پرینتر خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

تعمیر جت پرینتر ریزنگار شامل رفع گرفتگی نازل ، ، تعویض پلیت هد جت پرینتر، تعویض قطعه های ولتاژ جت پرینتر ، تعویض یا فیکس گاتر یا لوله مکنده جت پرینتر ، شستشوی شلنگ های جت پرینتر ، تعویض موتور پمپ جت پرینتر ، تعویض فیلتر جت پرینتر و تامین دیگر قطعات مصرفی جت پرینتر در تخصص ماست. برای آشنایی بیشتر با قطعات مختلف و مشکلات دستگاه های جت پرینتر صنعتی به موارد زیر توجه کنید.

تعمیر برد جت پرینتر

 دستگاه جت پرینتر ممکن است بر اثر عوامل گوناگون مانند نوسانات برق یا طول عمر قطعات الکترونیکی دچار و … دچار مشکل بشود. اگر کارشناس جت پرینتر تشخیص بدهد که برد دستگاه آسیب دیده باید آن برد تعمیر یا تعویض شود ما میتوانیم راه حل مناسبی در اختیارتان قرار دهیم مبنی بر اینکه یک برد جت پرینتر برای شما بفرستیم و برد خراب دستگاه شما را تعمیر کنیم تا شما از تولید خود باز نمانید.تعمیر برد جت پرینتر تنها یکی از تخصص های ماست.

تعمیر هد جت پرینتر

هد دستگاه جت پرینتر به وسیله کاندوایت به  دستگاه جت پرینتر متصل است که می توان با نگهداری خوب عمر آن را بسیار افزایش داد. اگر که دستگاه جت پرینتر شما به خوبی کار نمی کند ، به احتمال زیاد مشکل در هد دستگاه است. هر چه زودتر مشکل هد دستگاه جت پرینترتان حل شود شما به تولید خود میرسید و فرصت تولید و چاپ تاریخ تولید و انقضا را بر روی محصولات خود از دست نمیدهید . توجه به این ضرب المثل که وقت طلاست خالی از لطف نیست.

شستشوی مسیر جوهر جت پرینتر

شستشوی مسیر جوهر با هدف پاک سازی جوهر به دلیل کثیف شدن جوهر به مرور زمان یا خاموش سازی دستگاه برای مدت طولانی انجام میشود

نصب و راه اندازی جت پرینتر

تمامی جت پرینترهای صنعتی که به شما فروخته میشوند را گارانتی می کنیم و در صورت نیاز شما در کارگاه یا کارخانه شما نصب و راه اندازی می شود.