آوریل 10, 2023

جت پرینتر دست دوم دومینو

جت پرینتر دست دوم

شرکت ما با سابقه ی طولانی خود در زمینه دستگاه های جت پرینتر صنعتی ، تاریخ زن و پرینترهای صنعتی آماده است تا با ارائه مشاوره تخصصی ، دستگاه جت پرینتر مناسب شما را به شما معرفی کند. هر جت پرینتر دست دو از هر برندی که بخواهید ما برای شما سرویس و آماده شروع به کار میکنیم تا به راحتی در کارخانه یا کارگاه خود نصب و راه اندازی کنید. جهت خرید انواع جت پرینتر دست دوم با ما تماس بگیرید .

تعمیر و راه اندازی جت پرینتر دومینو

هر جت پرینتر دومینو ممکن است پس از مدتی نیاز به تعمیر داشته باشد . ما با تکیه بر افراد متخصص و با سابقه در حوزه جت پرینتر میتوانیم تمامی نیاز شما در زمینه تعمیر جت پرینترهای صنعتی را رفع کنیم . بهترین راه برای تعمیر جت پرینتر دومینو ارسال آن به شرکت ما می باشد .

در غیر این صورت ممکن است پس از حضور کارشناس جت پرینتر ما در محل یا کارخانه شما قطعه مورد نیاز برای تعمیر یا راه اندازی جت پرینتر همراه فرد متخصص ما نباشد . توجه داشته باشید که تعداد قطعات جت پرینتر بالاست و حمل و نقل تمامی قطعات کار دشواری است . لازم به ذکر است که در کارگاه ما امکانات و ابزارهای لازم جهت بازبینی تخصص دستگاه خیلی بیشتر از امکانات کارشناس ما می باشد و با ارسال دستگاه جت پرینتر به کارگاه ما میتوانید از تعمیر جت پرینتر خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

تعمیر جت پرینتر دومینو شامل رفع گرفتگی نازل دومینو تعویض پلیت هد دومینو ، تعویض قطعه های ولتاژ جت پرینتر دومینو ، تعویض یا فیکس گاتر یا لوله مکنده جت پرینتر دومینو ، شستشوی شلنگ های جت پرینتر ، تعویض موتور پمپ جت پرینتر دومینو ، تعویض فیلتر جت پرینتر دومینو و تامین دیگر قطعات مصرفی جت پرینتر دومینو در تخصص ماست. برای آشنایی بیشتر با قطعات مختلف و مشکلات دستگاه های جت پرینتر دومینو به موارد زیر توجه کنید.

تعمیر برد جت پرینتر دومینو

 دستگاه جت پرینتر ممکن است بر اثر عوامل گوناگون مانند نوسانات برق یا طول عمر قطعات الکترونیکی دچار و … دچار مشکل بشود. اگر کارشناس جت پرینتر تشخیص بدهد که برد دستگاه آسیب دیده باید آن برد تعمیر یا تعویض شود ما میتوانیم راه حل مناسبی در اختیارتان قرار دهیم مبنی بر اینکه یک برد جت پرینتر برای شما بفرستیم و برد خراب دستگاه شما را تعمیر کنیم تا شما از تولید خود باز نمانید.تعمیر برد جت پرینتر دومینو تنها یکی از تخصص های ماست.

تعمیر هد جت پرینتر دومینو

هد دستگاه جت پرینتر به وسیله کاندوایت به  دستگاه جت پرینتر متصل است که می توان با نگهداری خوب عمر آن را بسیار افزایش داد. اگر که دستگاه جت پرینتر شما به خوبی کار نمی کند ، به احتمال زیاد مشکل در هد دستگاه است. هر چه زودتر مشکل هد دستگاه جت پرینترتان حل شود شما به تولید خود میرسید و فرصت تولید و چاپ تاریخ تولید و انقضا را بر روی محصولات خود از دست نمیدهید . توجه به این ضرب المثل که وقت طلاست خالی از لطف نیست.

شستشوی مسیر جوهر جت پرینتر

شستشوی مسیر جوهر با هدف پاک سازی جوهر به دلیل کثیف شدن جوهر به مرور زمان یا خاموش سازی دستگاه برای مدت طولانی انجام میشود

نصب و راه اندازی جت پرینتر دومینو

تمامی جت پرینترهای دومینو که به شما فروخته میشوند را گارانتی می کنیم و در صورت نیاز شما در کارگاه یا کارخانه شما نصب و راه اندازی می شود.