جت پرینتر ایماژ 9450E
آوریل 24, 2023

جت پرینتر ایماژ 9450E

دستگاه جت پرینتر صنعتی ایماژ مدل 9450E از سری جت پرینترهای ریز نگار یا همان cij است . این جت پرینتر صنعتی از صفحه نمایش بزرگ رنگی و لمسی بهره می برد.جت پرینتر 9450E با نرم افزار بسیار منعطف، به شما این اطمینان را میدهد تا به راحتی به خواسته خود در صنعت چاپ و بسته بندی برسید. تعادل مناسب بین کیفیت و هزینه را پیدا کنید و در عین حال بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید.

جت پرینتر ایماژ مدل 9450e یک دستگاه پرینتر جوهر افشان ریز نگار است که به پرینترهای سی آی جی (CIJ) که مخفف continues inkjet printer معروف است . این برند یکی از برندهای پر فروش و قدیمی در کشور ایران است و بسیار نزدیک به برندهای شرکت های رقیب مانند domino و Hipack و لینکس و … فروش داشته باشد.

همانطور که گفتیم دستگاه ایماژ 9450e از محصولات شرکت MARKEM IMAE و ساخت کشور فرانسه می باشد .این دستگاه یک جت پرینتر صنعتی مناسب برای خطوط تولید صنعت طراحی شده است.کیفیت چاپ نقطه به نقطه این دستگاه قابل قبول و رقابت با سایر جت پرینترهای ریزنگار دیگر است.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450e

با توجه به نوسانات نرخ ارز قیمت دستگاه جت پرینتر 9450e و سایر جت پرینترهای صنعتی را قبل از خرید میتوانید از ما استعلام بگیرید.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450e

کاتالوگ دستگاه جت پرینتر 9450e را با فشار دادن و کلیک بر روی دانلود کاتالوگ مشاهده کنید و با تماس با ما از قیمت نهایی این جت پرینتر اطلاع پیدا کنید.

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ


نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9450e

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9450e را در عکس روبرو میتوانید مشاهده کنید.

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر ایماژ 9450e

1. جنس بدنه دستگاه از جنس استیل می باشد . مناسب استفاده در تمامی محیط های صنعتی ،پر رطوبت و پر از گرد و غبار.

2. این جت پرینتر ریزنگار برای خطوط تولید با ظرفیت بیست و چهار ساعته مناسب است .

3.سیستم هیدرولیک پیشرفته این اجازه را می دهد که پس از توقف طولانی به سرعت چاپگر را آماده به چاپ کنید.

4.اپراتوری دستگاه بسیار آسان و راحت می باشد.

5.قابلیت استفاده در اکثر صنایع

6.قابلیت طراحی علائم و لوگوهای ساده مانند آرم استاندارد و… به وسیله اپراتور و در این جت پرینتر موجود است.

7.توانایی چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، سری ساخت، شماره و سریال انواع بارکد و کیو آر کد را دارا می باشد

8.صفحه نمایش لمسی

9.نرم افزار بسیار کاربر پسند