جت پرینتر ایماژ 9450
آوریل 24, 2023

جت پرینتر ایماژ 9450

تصویری که مشاهده می کنید جت پرینتر شرکت مارکم ایماژ مدل 9450 است .این جت پرینتر از سری مدل های جت پرینتر ریز نگار یا همان سی آی جی است . این مدل جت پرینتر از ابعاد متوسطی برخوردار است . جت پرینتر مدل 9450 برای چاپ تاریخ تولید و انقضا تولید و طراحی شده . جت پرینتر ایماژ مدل 9450 از منو های اپراتوری و کاربری خیلی خوب و ساده ای بهره مند است .

جوهرافشان صنعتی 9450 کدهای چند خطی را در رنگ های مختلف چاپ می کند و همزمان هزینه ها را بهینه می کند و هزینه هاو مصرف مواد مصرفی را کاهش می دهد. گزینه‌های هد چاپ با ویژگی Intelli’jet® یکپارچه می‌توانند انواع کدها، آرم‌ها و حروف الفبای با کیفیت بالا، کدهای دوبعدی، QR CODE و DotCode را چاپ کنند.

همانطور که گفتیم دستگاه ایماژ 9450 از محصولات شرکت MARKEM IMAE و ساخت کشور فرانسه می باشد .این دستگاه یک جت پرینتر صنعتی مناسب برای خطوط تولید صنعت طراحی شده است.کیفیت چاپ نقطه به نقطه این دستگاه قابل قبول و رقابت با سایر جت پرینترهای ریزنگار دیگر است.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450

قیمت جت پرینتر ایماژ 9450 و قیمت جت پرینترهای صنعتی ایماژ و سایر جت پرینترها را از ما بخواهید . برای گرفتن مشاوره قبل از خرید حتما با ما تماس بگیرید.

قیمت جت پرینتر ایماژ مدل 9450

دستگاه ایماژ 9450 بسیار شبیه به سری های هم رده خود طراحی شده است.قیمت این محصول اقتصادی بوده و برای چاپ بر روی محصولات صنایع مختلف از جمله صنعت بسته بندی ، صنعت قوطی سازی ، صنایعی که به تاریخ تولید و انقضا نیاز دارند طراحی شده است . قیمت جت پرینتر ایماژ 9450 را از ما بخواهید.

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ


نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9450

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9450 را در عکس روبرو میتوانید مشاهده کنید.

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر ایماژ 9450

1. جنس بدنه دستگاه از جنس استیل می باشد . مناسب استفاده در تمامی محیط های صنعتی ،پر رطوبت و پر از گرد و غبار.

2. این جت پرینتر ریزنگار برای خطوط تولید با ظرفیت بیست و چهار ساعته مناسب است .

3.سیستم هیدرولیک پیشرفته این اجازه را می دهد که پس از توقف طولانی به سرعت چاپگر را آماده به چاپ کنید.

4.اپراتوری دستگاه بسیار آسان و راحت می باشد.

5.قابلیت استفاده در اکثر صنایع

6.قابلیت طراحی علائم و لوگوهای ساده مانند آرم استاندارد و… به وسیله اپراتور و در این جت پرینتر موجود است.

7.توانایی چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، سری ساخت، شماره و سریال انواع بارکد و کیو آر کد را دارا می باشد