جت پرینتر ایماژ مدل 9410
آوریل 20, 2023

جت پرینتر ایماژ مدل 9410

تصویری که مشاهده می کنید جت پرینتر شرکت مارکم ایماژ مدل 9410 است .این جت پرینتر از سری مدل های جت پرینتر ریز نگار یا همان سی آی جی است . این مدل جت پرینتر از ابعاد متوسطی برخوردار است . جت پرینتر مدل 9410 برای چاپ تاریخ تولید و انقضا تولید و طراحی شده . جت پرینتر ایماژ مدل 9410 از منو های اپراتوری و کاربری خیلی خوب و ساده ای بهره مند است .

جوهر افشان پیوسته 9410 تمام نیازهای اساسی شما را در طول سال ها پوشش می دهد. استفاده و نگهداری از آن آسان است و به لطف طراحی ماژولار Intelli’Swap، تغییر مدار جوهر M6 تنها به شش دقیقه زمان نیاز دارد و به تنهایی انجام می شود. مجموعه جوهرهای ایماژ طیف گسترده ای از انواع بسته بندی را پوشش می دهد که به شما امکان می دهد یک چاپگر را در طول سال ها بدون توجه به تکامل محصول نگه دارید. سیستم تمیز کردن خودکار آن همراه با فناوری Intelli’Jet است . راه اندازی تمیز و بدون دردسر و چاپ کدهای با کیفیت از مزیت های این دستگاه است.

با طراحی فشرده و مستحکم، نصب و نگهداری چاپگر جوهر افشان پیوسته ما 9410 آسان است، و اپراتورها استفاده از آن را آسان خواهند کرد. این چاپگر از جوهرهای با چسبندگی بالا پشتیبانی می کند که قادر به چسبیدن به مجموعه وسیعی از بسترها، حتی زیرلایه ها هستند.سیستم نوآورانه کارتریج Intelli’Ink® راه‌اندازی را تمیز، ساده و خودکار می‌کند و زمان کار تولید شما را به حداکثر می‌رساند.

همانطور که گفتیم دستگاه ایماژ 9410 از محصولات شرکت MARKEM IMAE و ساخت کشور فرانسه می باشد .این دستگاه یک جت پرینتر صنعتی مناسب برای خطوط تولید صنعت طراحی شده است.کیفیت چاپ نقطه به نقطه این دستگاه قابل قبول و رقابت با سایر جت پرینترهای ریزنگار دیگر است.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9410

قیمت جت پرینتر ایماژ 9330 و قیمت جت پرینترهای صنعتی ایماژ و سایر جت پرینترها را از ما بخواهید . برای گرفتن مشاوره قبل از خرید حتما با ما تماس بگیرید.

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ


نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9410

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9029 را در عکس روبرو میتوانید مشاهده کنید.

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر ایماژ 9410

1. جنس بدنه دستگاه از جنس استیل می باشد . مناسب استفاده در تمامی محیط های صنعتی ،پر رطوبت و پر از گرد و غبار.

2. این جت پرینتر ریزنگار برای خطوط تولید با ظرفیت بیست و چهار ساعته مناسب است .

3.سیستم هیدرولیک پیشرفته این اجازه را می دهد که پس از توقف طولانی به سرعت چاپگر را آماده به چاپ کنید.

4.اپراتوری دستگاه بسیار آسان و راحت می باشد.

5.قابلیت استفاده در اکثر صنایع

6.قابلیت طراحی علائم و لوگوهای ساده مانند آرم استاندارد و… به وسیله اپراتور و در این جت پرینتر موجود است.

7.توانایی چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، سری ساخت، شماره و سریال انواع بارکد و کیو آر کد را دارا می باشد