جت پرینتر ایماژ مدل 9330
آوریل 19, 2023

جت پرینتر ایماژ مدل 9330

تصویری که مشاهده می کنید جت پرینتر شرکت مارکم ایماژ مدل 9330 است .این جت پرینتر از سری مدل های جت پرینتر ریز نگار یا همان سی آی جی است . این مدل جت پرینتر از ابعاد متوسطی برخوردار است . جت پرینتر مدل 9330 برای چاپ تاریخ تولید و انقضا تولید و طراحی شده . جت پرینتر ایماژ مدل 9330 از منو های اپراتوری و کاربری خیلی خوب و ساده ای بهره مند است .

پرینتر صنعتی 9410 کدهای چند خطی را در رنگ های مختلف چاپ می کند و همزمان هزینه ها را بهینه می کند. همچنین توان و مصرف مواد مصرفی را کاهش می دهد. گزینه های هد چاپ با ویژگی intelli’jet® قادر به چاپ انواع کدها، آرم ها و حروف الفبای با کیفیت بالا، کدهای 2 بعدی و QR هستند.

جت پرینتر 9410 عملکرد تولید شما را به حداکثر می‌رساند. سیستم نوآورانه کارتریج، intelli’ink®، راه‌اندازی را سریع ، تمیز و خودکار می‌کند و زمان کار تولید شما را به حداکثر می‌رساند. ریزنگار ایماژ 9410 کدهای با وضوح بالا را 20 درصد سریعتر از چاپگرهای مشابه چاپ می کند. با یک مجموعه جوهر جت پرینتر ایماژ 9410 کیفیت را بر روی بستر تولید ایجاد کنید.

همانطور که گفتیم دستگاه ایماژ 9330 از محصولات شرکت MARKEM IMAE و ساخت کشور فرانسه می باشد .این دستگاه یک جت پرینتر صنعتی مناسب برای خطوط تولید صنعت طراحی شده است.کیفیت چاپ نقطه به نقطه این دستگاه قابل قبول و رقابت با سایر جت پرینترهای ریزنگار دیگر است.

قیمت جت پرینتر ایماژ 9330

قیمت جت پرینتر ایماژ 9330 و قیمت جت پرینترهای ریزنگار ایماژ و سایر جت پرینترها را از ما بخواهید . برای گرفتن مشاوره قبل از خرید حتما با ما تماس بگیرید.

نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ


نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9330

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.نمونه چاپ جت پرینتر ایماژ 9029 را در عکس روبرو میتوانید مشاهده کنید.

به طور کلی اکثر جت پرینترهای صنعتی ایماژ قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند و تفاوت در نوع جوهر جت پرینتر باعث تفاوت کیفیت چاپ جت پرینترها میشود . صنایع سیم و کابل ، صنایع کارتن سازی ، صنایع دارو سازی ، صنایع نوشیدنی ، صنایع قوطی سازی ، صنایع پلاستیک سازی ، صنایع بسته بندی ، صنایع لبنی ، صنایع خوراکی و دیگر صنایع تولیدی که نیاز به چاپ و کد گذاری مانند تاریخ تولید و انقضا دارند از صنایعی هستند که جت پرینترهای ایماژ میتوانند کاربرد زیادی داشته باشند.


اطلاعات فنی دستگاه جت پرینتر ایماژ 9330

1. جنس بدنه دستگاه از جنس استیل می باشد . مناسب استفاده در تمامی محیط های صنعتی ،پر رطوبت و پر از گرد و غبار.

2. این جت پرینتر ریزنگار برای خطوط تولید با ظرفیت بیست و چهار ساعته مناسب است .

3.سیستم هیدرولیک پیشرفته این اجازه را می دهد که پس از توقف طولانی به سرعت چاپگر را آماده به چاپ کنید.

4.اپراتوری دستگاه بسیار آسان و راحت می باشد.

5.قابلیت استفاده در اکثر صنایع

6.قابلیت طراحی علائم و لوگوهای ساده مانند آرم استاندارد و… به وسیله اپراتور و در این جت پرینتر موجود است.

7.توانایی چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، سری ساخت، شماره و سریال انواع بارکد و کیو آر کد را دارا می باشد