تعمیر جت پرینترهای صنعتی
آوریل 8, 2023

تعمیر جت پرینترهای صنعتی

جت پرینتر صنعتی

تعمیر جت پرینترهای صنعتی کاری تخصصی است ، پس کار را به کاردان بسپارید . جت پرینتر ها وسیله های بسیار جان سختی هستند اما در عین حال حساس ، این به این معنی است که اگر نحوه استفاده صحیح و شرایط نگهداری از دستگاه را بدانید حداکثر سالی یک بار به سرویس دستگاه جت پرینتر خود پیدا می کنید و این دستگاه سالیان سال برای شما کار میکند.

اما اگر با شرایط نگهداری این دستگاه آشنا نباشید ممکن است روزی چند بار با مشکل چاپ روبرو شوید . پس لازم به ذکر است که حتما قبل از خرید یا راه اندازی دستگاه حتما با متخصص این کار مشورت و شرایط نگهداری جت پرینتر خود را بپرسید.

تعمیر جت پرینترهای صنعتی

ما میتوانیم اکثر برند های جت پرینتر موجود در ایران را برای شما تعمیر کنیم و در این کار تخصص داریم . جت پرینترهای صنعتی دارای برندهای مختلف مانند جت پرینتر دومینو ، جت پرینتر ایماژ ، جت پرینتر های پک ، جت پرینتر KGK ، جت پرینتر لینکس ، جت پرینتر ویدیو جت ، جت پرینتر لایبینگر ، جت پرینتر آلفا ، جت پرینتر هیتاچی و … هستند .

ما به شما در تعمیر این جت پرینترها میتوانیم کمک کنیم و مشکلات صنعت چاپ و بسته بندی شما را در زمینه چاپ تاریخ تولید و انقضا مرتفع سازیم .

انواع خرابی جت پرینتر

جت پرینتر ها از دو قسمت الکترونیک و هیدرولیک تشکیل شده اند که هر قسمت قطعات مجزای خود را دارد .

تعمیر جت پرینترهای صنعتی ( خرابی قسمت الکترونیک )

در صورتی که دستگاه تحت فشار یا نوسانات برق برق قرار بگیرد احتمال سوختن برد اکترونیک جت پرینتر یا قطعات الکترونیک جت پرینتر بالا می رود . به همین منظور حتما مدار برق خود را چک کنید و دستگاه را به ارت استاندارد متصل کنید و برای اطمینان یک یو پی اس استابلایزر به دستگاه جت پرینتر وصل کنید تا از نوسانات یا خاموش شدنن خارج از برنامه به دلیل قطعی ناگهانی برق نشوید.

حتما دستگاه را در محیط های کم گرد و غبار قرار دهید و بسته به رطوبت و گرد و غبار هر از چند گاهی قسمت الکترونیک را چک کرده و قسمت الکترونیک را با کمپرس باد ظعیف یا سشوار خنک تمیز کنید . نظافت دستگاه جت پرینتر باعث طول عمر دستگاه می شود.

تعمیر جت پرینترهای صنعتی ( خرابی قسمت هیدرولیک )

قسمت هیدرولیک جت پرینتر شامل قطعات ثابت با طول عمر بالا و قطعات مصرفی می باشد . هر جت پرینتر شامل فیلترهای مختلفی است که این فیلترها جوهر را فیلتر و پاک می سازند تا از ورود آشغال به نازل و هد جت پرینتر جلوگیری کنند . پس تعویض فیلترهای جت پرینتر خیلی به کیفیت نوع جوهر و طول کارکرد دستگاه بستگی دارد .

معمولا با بالا رفتن یا نوسان فشار در دستگاه اپراتورها تشخیص میدهند که در مدار گردش دستگاه مشکلی به وجود آمده و دست به تعویض فیلتر می زنند. ترجیحا قبل از فشار آمدن به پمپ جت پرینتر سعی بر تعویض دوره ای فیلترها نمائید . بهترین کار برای سلامتی دستگاه ، پیشگیری از عوامل خراب کننده می باشد . هد دستگاه حتما در محیط کم گرد و غبار قرار بگیرد پس مراقب باشد.

تعمیر جت پرینتر دومینو

تعمیر جت پرینتر دومینو

خرابی جت پرینتر دومینو یا کار نکردن جت پرینتر دومینو را به عهده متخصصان ما بسپارید.

تعمیر جت پرینتر های پک

تعمیر جت پرینتر های پک از ظرافت های خاصی بهره می برد که برای رفع آن میتوانید با ما تماس بگیرید .

تعمیر جت پرینتر ایماژ

تعمیر جت پرینتر ایماژ

یکی از راه های تعمیر جت پرینتر ایماژ تشخیص عیب دستگاه ایماژ و سرویس دوره ای دستگاه جت پرینتر است.

تعمیر جت پرینتر کی جی کی

تعویض دوره ای فیلتر ها و استفاده از مواد مصرفی مرغوب جت پرینتر کی جی کی به سلامت دستگاه جت پرینتر شما کمک می کند.

تعمیر جت پرینتر هیتاچی

طول عمر دستگاه جت پرینتر هیتاچی با سرویس جت پرینتر هیتاچی نسبت مستقیم دارد.

تعمیر جت پرینتر لینکس

برای خدمات پشتیبانی ، تعمیر و راه اندازی جت پرینتر لینکس با ما تماس بگیرید.

تعمیر جت پرینتر ویدیو جت

سرویس و پشتیبانی جت پرینتر ویدئو جت .

تعمیر جت پرینتر آلفا

اگر جت پرینتر آلفا دارید و مدتهاست آن را راه اندازی نکرده اید . ما میتوانیم از راه دور در راه اندازی آن کمکتان کنیم.

تعمیر جت پرینترهای صنعتی لایبینگر

تعمیر جت پرینترهای صنعتی لایبینگر

1- شرکت دومینو 2- شرکت ایماژ 3 –شرکت لینکس 4- شرکت ویدیو جت 5- شرکت های پک 6- شرکت کی جی کی 7- شرکت هیتاچی 8-شرکت لایبینگر 9-شرکت آلفا 10-شرکت سیترونیکس می باشد این ده شرکت از معروف ترین شرکت هایی هستند که در حوزه جت پرینتر صنعتی فعالیت دارند.